Penzion

V našem penzionu s kapacitou 12 lůžek najdete vše pro Vaši úžasnou dovolenou v srdci Moravy.

Penzion je vybaven třemi pokoji. Každý pokoj má čtyři velká standardní lůžka. Na požádání je možné přidat i dětskou postýlku. Součástí každého pokoje je vlastní soukromá koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Všechny tři pokoje ústí do společného obýváku s gaučem, dvěma křesly a televizí. Nachází se zde také Wi-Fi router, připojení na internet je samozřejmostí. Dále je ve společných prostorách velký stůl se šesti židlemi. K dispozici jsou hostům také různé deskové hry a zábava jak pro děti, tak dospělé.

Kuchyň
Kuchyň je plně vybavena pro standardní používání, je zde varná deska, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, hrnce, pánvička, sady hrnků, skleniček (včetně těch na víno), příbory, ostré nože, talíře, misky, pekáč, mísy, atd.

Venkovní prostory
Penzion má vlastní vnitřní dvůr, kde si Vy i Vaše děti užijete spoustu zábavy. Je vybaven odrážedly, houpačkami, pískovištěm a trampolínou. Pro dospělé je tu pak zahradní gril a venkovní posezení na večerní grilovačku. V letních měsících je možné využít krásný bazén.

Kolárna
Hned u vstupu je prostorná kolárna (kapacita až 15 kol), případně se zde dají zaparkovat i motorky.

Parkoviště
Před penzionem se nachází parkování zdarma pro 4-5 aut.

Okolí
Naproti penzionu se nachází obchod s potravinami, v dochozí vzdálenosti najdete hřiště na pétanque, tenisové kurty, inline dráhu a další. Velkobílovické sklepy jsou cca 1,5km od našeho penzionu.

Posezení ve sklípku

Po domluvě je možné zařídit příjemný večer ve vlastním sklípku i s degustací výborných vín nejen z Velkých Bílovic.